Program TV na poniedziałek 13.02.2023

POPULARNE

TVP 1
Klan (4102)
4:40telenowela
Przysięga (805)
5:10telenowela
Wspaniałe stulecie (199)
6:00serial kostiumowy
TVP 2
Na sygnale: Coś jest z nią nie tak (292)
5:00serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1548)
5:30serial obyczajowy
TVN
Grzesznica (7/8)
od 3:20serial kryminalny
Ukryta prawda (1401)
6:05serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
Beo i Peo (29)
6:45serial animowany
Beo i Peo (30)
7:00serial animowany
Beo i Peo (31)
7:15serial animowany
Simba lwi Król (4)
7:25serial animowany
Simba lwi Król (5)
7:55serial animowany
TV 4
Strażnik Teksasu (182)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (183)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (369)
4:50serial paradokumentalny
Szkoła (547)
5:50serial paradokumentalny
Papiery na szczęście (212)
6:45serial obyczajowy
Papiery na szczęście (213)
7:15serial obyczajowy
Ukryta prawda (799)
7:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Legendy rocka: Protest Songs
4:00cykl dokumentalny
Legendy rocka: Grunge
4:35cykl dokumentalny
Podróże z historią
5:10serial dokumentalny
WP
10 lat młodsi w 10 dni (6)
6:35serial dokumentalny
Piękniejsza niż ty (9)
7:30serial obyczajowy

FILMOWE

AXN
Ultraviolet 2 (8)
od 3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
4:40serial kryminalny
Chicago Med: Wina (12)
6:15serial obyczajowy
Chicago Med (13)
7:10serial obyczajowy
CANAL+ 1
Miasta rytm: Zakopane
6:15serial dokumentalny
CANAL+ Family
Widelcem po mapie 3 (4)
od 3:45serial dokumentalny
Widelcem po mapie 3 (5)
4:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 3 (6)
4:35serial dokumentalny
Widelcem po mapie 3 (7)
5:00serial dokumentalny
Widelcem po mapie 3 (8)
5:25serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (17)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (18)
6:10serial animowany
Polly Pocket 4 (9)
6:35serial animowany
Polly Pocket 4 (10)
6:45serial animowany
Bing (17)
7:30serial animowany
Bing (18)
7:35serial animowany
Zwierzaki-przebieraki (37)
7:45serial animowany
Zwierzaki-przebieraki (38)
7:55serial animowany
Kino TV
Świat według Bundych (7)
5:35serial komediowy
Świat według Bundych (8)
6:00serial komediowy
Świat według Bundych (9)
6:30serial komediowy
Świat według Bundych (10)
7:00serial komediowy
Polsat Film
Gliniarze: Niemoralni (422)
od 3:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Spirala (423)
4:30serial paradokumentalny
Górale (93)
6:00serial dokumentalny
Górale (94)
6:30serial dokumentalny
Górale (95)
7:00serial dokumentalny
Stopklatka
Plebania (511)
7:00serial obyczajowy
Plebania (512)
7:30serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport 5
Sędziowie: Saimon (1)
6:00serial dokumentalny
Sędziowie: Franek (3)
6:50serial dokumentalny