Program TV na piątek 29.03.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Zdrajca (2/6)
od 3:05serial sensacyjny
Wielki Tydzień: Wielki Czwartek (2)
4:10cykl dokumentalny
Dziedzictwo (246)
4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (148)
5:40serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1545)
5:10serial obyczajowy
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
6:55serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (12/26)
4:50serial dokumentalny
Ukryta prawda (906)
5:50serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (29)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (2)
6:00serial sensacyjny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Krzyki za ścianą (11)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Diamenty babci (12)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Na kocią łapę (6)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Widzę tylko ciebie (1)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Zabójstwo kobiety w czerwieni (2)
7:00serial kryminalny
TVN 7
NASA - archiwum tajemnic 2 (8)
od 3:40serial dokumentalny
Szkoła (667)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (421)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (992)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1090)
7:55serial paradokumentalny
WP
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
7:30serial sensacyjny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Klangor (4)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS 18 (3/16)
od 3:45serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (4)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
6:10serial kryminalny
Carter 2 (9)
7:10serial kryminalny
CANAL+ Family
Milo (32)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:45serial animowany
CANAL+ Seriale
Maria Antonina (4)
4:05serial biograficzny
Emigracja XD (2)
5:00serial komediowy
Garażowe historie 2 (12)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (13)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Odkupienie (1)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
7:40serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 5 (2)
7:05serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (3)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (4)
7:05serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Próba sił
5:35serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Zapomnieć (22)
4:05serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (13)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Jadowity chrząszcz przyczyną tragedii (744)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny (20)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Przeznaczenie (11)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Wataha 3 (2)
od 2:56serial sensacyjny
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Ostatnia szansa Enosa (10)
6:15serial komediowy
Cudotwórcy 2: Festiwal muzyczny (6)
7:25serial komediowy
Alf 3 (5)
7:40serial komediowy