0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetATM RozrywkaAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

NIEDZIELA 17.01
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Sport
19:20magazyn sportowy
TVN
Sport
19:25magazyn sportowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
20:35magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:25mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
Bitwa o Anglię
19:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:10mecz: Manchester City FC - Crystal Palace FC
nSport+
Piłka nożna: Liga francuska
od 16:55mecz: Lille OSC - Stade Rennais FC
This is speedway: Darcy Ward
19:55magazyn żużlowy
Premiera: Trzeci wiraż
20:25magazyn żużlowy
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Olympique Lyon - FC Metz
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Legia Warszawa - Anwil Włocławek
Polskie skocznie
20:10magazyn skoków narciarskich
Sporty walki: UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar
21:20waga piórkowa: Max Holloway - Calvin Kattar
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Allianz Milano
Piłka nożna: Liga holenderska
20:30mecz: AFC Ajax - Feyenoord
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
18:552. połowa meczu 1/16 finału: AD Alcorcon - Valencia CF
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
20:05mecz 1/16 finału: CDA Navalcarnero - SD Eibar