Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 2
Rodzinka.pl: Niech sobie kociak mruczy (215)
4:30serial komediowy
Rodzinka.pl: Sie czyta, sie wie (216)
4:55serial komediowy
TVN
To tylko kilka dni (6)
3:00serial dokumentalny
Jak to jest zrobione? (15/26)
4:50serial dokumentalny
Ukryta prawda (1617)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (19)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (20)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Łowczyni majątku (3)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Gościnna sąsiadka (4)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Pandemia (40)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (243)
od 2:55serial kryminalny
Dzielnica strachu 6: Dom upiornej starości (240)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Polowanie (13)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (6/20)
od 2:45serial dokumentalny
Szkoła (691)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (445)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (740)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Żuławska depresja (40)
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Na dobre i na złe: Trzeba całej wioski (917)
od 2:20serial obyczajowy
Zatoka szpiegów (4)
3:10serial szpiegowski
Barwy szczęścia (2948)
5:00serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Crossfire (4-ost.)
od 2:30serial kryminalny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (1)
4:15serial kryminalny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (2)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 3: Pobrzeże Koszalińskie (5)
6:30serial dokumentalny
AXN
The Good Doctor 5 (18)
od 2:50serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (5/10)
3:45serial obyczajowy
Znaki 2 (7)
4:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing (7)
6:00serial animowany
Bing (8)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (25)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Miss '89 (2)
od 2:30serial obyczajowy
Wilk (1)
3:20serial obyczajowy
Wilk (2)
3:30serial obyczajowy
Epic Drama
Sisi 3 (6-ost.)
od 2:20serial kostiumowy
Domina 2 (3)
3:10serial historyczny
Detektyw Murdoch 16: Przerwane wesele (22)
4:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 1 (23)
4:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
6:05serial kryminalny
Grantchester (2)
6:55serial kryminalny
HBO 3
East New York: In the Bag (18)
od 2:45serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: Pilot (1)
3:30serial przygodowy
Kino Polska
Złombol (6)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
6:50serial dokumentalny
Polsat Film
Ślad: Pogrzebowe gry (39)
3:00serial kryminalny
Ślad: Książę na białym koniu (40)
4:00serial kryminalny
Drwale (4)
6:00serial dokumentalny
Drwale (5)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
Żmijowisko (3/7)
5:05serial kryminalny
Giganci, którzy zbudowali świat (3)
6:50serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (8)
4:29serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (4)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 2: Wycieczka (3)
6:20serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Siedzący Duke'owie (11)
6:45serial komediowy