
Polsat Sport 1 Program TV na dziś
19:50
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Ligamecz półfinałowy fazy play-off: Legia Warszawa - Anwil Włocławek
Jeśli Anwil Włocławek wygra dwa mecze u siebie z Wojskowymi, może zapewnić sobie awans w trzecim meczu w Warszawie. Ostatnio włocławianie wygrali tam po dogrywce. Zobaczymy, czy powtórzą ten sukces.
22:50
Formuła 1: Grand Prix Hiszpaniiskrót wyścigu
Na torze w Montmeló odbędzie się kolejna odsłona rywalizacji między duetem z McLarena: Oscarem Piastrim i Lando Norrisem a Maxem Verstappenem. Mistrz świata pokazał moc, wygrywając GP Emilii-Romanii.
23:00
Siatkówka mężczyzn: Turniej towarzyski Silesia Cupmecz: Polska - Niemcy
Na zakończenie turnieju Biało-Czerwoni zmierzą się z Niemcami. Ostatni raz Polacy rywalizowali z Die Mannschaft podczas ubiegłorocznego Memoriału Huberta Wagnera. Wygrali 3:2 po tie-breaku.
1:00
Sporty walki: FEN 49 w Mrągowiewalka: Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023
Adrian Zieliński w dobrym stylu odpowiedział na porażkę z Cezarym Oleksiejczukiem. Dwa miesiące temu pokonał na punkty Maksima Grabovicha i teraz ma zamiar pozostać na zwycięskiej ścieżce.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI