Archiwum programu TV

Polsat Sport

Piątek 13.04

Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Stal Mielec - Raków Częstochowa
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa
Sporty walki: Gala KSW 42
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala POLSAT Boxing Night: Adamek vs Saleta
waga ciężka: Tomasz Adamek - Przemysław Saleta
7. strefa
magazyn siatkarski

Sobota 14.04

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa
Z archiwum boksu: Gala w Glens Falls z 1986 roku
waga ciężka: Mike Tyson - James Tillis
Armia Fight Night 2
reportaż
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: GKS Katowice - Stal Mielec
Sporty walki: Gala KSW 43
walka: Michał Andryszak - Phil De Fries; walka: Damian Janikowski - Yannick Bahati
Sporty walki: UFC Fight Night: Gaethje vs Poirier
waga lekka: Dustin Poirier - Justin Gaethje

Niedziela 15.04

Sporty walki: UFC Fight Night: Gaethje vs Poirier
waga lekka: Dustin Poirier - Justin Gaethje
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: AZS Koszalin - Asseco Gdynia
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Siatkówka: Liga Siatkówki Kobiet
mecz półfinałowy fazy play-off: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
Sporty walki: Gala KSW 43
walka: Michał Andryszak - Phil De Fries; walka: Damian Janikowski - Yannick Bahati
Boks: Gala POLSAT Boxing Night: Adamek vs Saleta
waga ciężka: Tomasz Adamek - Przemysław Saleta

Poniedziałek 16.04

Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 1. rundy gry pojedynczej
KOTV Classics
magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz półfinałowy fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
Magazyn Nice 1. ligi
magazyn piłkarski
Z archiwum boksu: Gala w Nowym Jorku z 1964 roku
waga ciężka: Bob Foster - Ernie Terrell
Sporty walki: Gala KSW 43
walka: Michał Andryszak - Phil De Fries; walka: Damian Janikowski - Yannick Bahati

Wtorek 17.04

Magazyn Nice 1. ligi
magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecze 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecze 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecze 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecze 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Arka Gdynia - Korona Kielce
Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina

Środa 18.04

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Arka Gdynia - Korona Kielce
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Boks: POLSAT Boxing Night 7: Nowe rozdanie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono

Czwartek 19.04

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz 3. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Arka Gdynia - Korona Kielce

Piątek 20.04

Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
KOTV Classics
magazyn bokserski
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Stal Mielec - Odra Opole
Boks: POLSAT Boxing Night 7: Nowe rozdanie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
Sporty walki: Gala KSW 43
walka: Michał Andryszak - Phil De Fries; walka: Damian Janikowski - Yannick Bahati

Sobota 21.04

Piłka nożna: Puchar Polski
rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Stal Mielec - Odra Opole
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
2. mecz fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Chrobry Głogów - GKS Katowice
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
2. mecz fazy play-off: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
KOTV Classics
magazyn bokserski
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Sporty walki: UFC Fight Night: Barboza vs Lee
waga lekka: Edson Barboza - Kevin Lee

Niedziela 22.04

Sporty walki: UFC Fight Night: Barboza vs Lee
waga lekka: Edson Barboza - Kevin Lee
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Sporty walki: KSW
sporty walki

Poniedziałek 23.04

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off
7. strefa
magazyn siatkarski
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
3. mecz półfinałowy fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
Magazyn Nice 1. ligi
magazyn piłkarski
Z archiwum boksu: Gala w Nowym Jorku z 1965 roku
waga ciężka: Floyd Patterson - George Chuvalo
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
7. strefa
magazyn siatkarski

Wtorek 24.04

Magazyn Nice 1. ligi
magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: UFC Fight Night: Barboza vs Lee
waga lekka: Edson Barboza - Kevin Lee
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Boks
boks
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
7. strefa
magazyn siatkarski

Środa 25.04

Piłka nożna: Nice 1. liga
mecz: Chrobry Głogów - GKS Katowice
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz półfinałowy fazy play-off: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz półfinałowy fazy play-off: Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Boks: Gala w Liverpoolu
waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy Coyle
Sporty walki: KSW
sporty walki
Aktualny program TV stacji Polsat Sport »