Archiwum programu TV

Polsat Sport

Niedziela 7.01

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki
mecz: Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police
Futsal: Amber Cup
finały
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
Sporty walki: KSW
sporty walki

Poniedziałek 8.01

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
Futsal: Amber Cup
futsal
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
Magazyn narciarski
magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz
7. strefa
magazyn siatkarski
Sporty walki: KSW
sporty walki

Wtorek 9.01

Atleci
magazyn sportowy
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie
bieg na dochodzenie kobiet
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - Galatasaray SK Stambuł
Boks
boks
7. strefa
magazyn siatkarski

Środa 10.01

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny mężczyzn
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Boks
boks
Sporty walki: KSW
sporty walki

Czwartek 11.01

Trans World Sport
magazyn sportowy
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz fazy grupowej: Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj
Boks
boks
Boks
boks
7. strefa
magazyn siatkarski

Piątek 12.01

Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Atleci
magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz fazy grupowej: Chemik Police - Dinamo Kazań
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz fazy grupowej: Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cuprum Lubin - Espadon Szczecin
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Boks
boks
Sporty walki: KSW
sporty walki

Sobota 13.01

Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cuprum Lubin - Espadon Szczecin
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: Liga angielska
mecz: IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk
Sporty walki: KSW
sporty walki

Niedziela 14.01

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Atleci
magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Rosa Radom - BM Slam Ostrów Wielkopolski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
Boks
boks
Sporty walki: KSW
sporty walki

Poniedziałek 15.01

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Atleci
magazyn sportowy
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg ze startu wspólnego kobiet
Boks
boks
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
7. strefa
magazyn siatkarski
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji NABF w Nowym Jorku z 1970 roku
waga ciężka: Muhammad Ali - Oscar Bonavena
Boks
boks
Boks: Gala POLSAT Boxing Night 7 w Gdańsku
waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono

Wtorek 16.01

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
Atleci
magazyn sportowy
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg ze startu wspólnego kobiet
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
Boks
boks
Boks
boks
Boks
boks
Atleci
magazyn sportowy

Środa 17.01

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
Magazyn narciarski
magazyn sportowy
7. strefa
magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
bieg indywidualny kobiet
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów
Boks
boks
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
Boks
boks
7. strefa
magazyn siatkarski

Czwartek 18.01

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów
Magazyn snowboardowy
magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Trentino Diatec - Arkas Izmir
Boks: Gala w Atlancie z 1970 roku
waga ciężka: Muhammad Ali - Jerry Quarry
Atleci
magazyn sportowy

Piątek 19.01

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów
Atleci
magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie
bieg sprinterski mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: GKS Katowice - ONICO Warszawa
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie
bieg sprinterski mężczyzn
Boks
boks
Siatkówka mężczyzn: 7. strefa
magazyn siatkarski
Sporty walki: KSW
sporty walki
Aktualny program TV stacji Polsat Sport »