HBO 2Program TV na Wtorek 11.11.2025
13:15Pan Turnerdramat biograficzny, Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2014
William Turner jest cenionym brytyjskim malarzem, który osiągnął mistrzostwo w tworzeniu akwarelowych pejzaży. Wciąż szuka nowych form wyrazu. Jego obrazy zachwycają kolorami i wyczuciem światła.
15:40Ostatnie wielkie dziełodramat obyczajowy, USA 2019
Holandia po II wojnie światowej. Trwa rozliczanie zbrodniarzy. Piller bada sprawę skradzionych obrazów.
17:35To skomplikowanekomedia, USA 2009
Dojrzała rozwódka staje przed uczuciowym dylematem - były mąż czy intrygujący architekt.
19:30Mój przyjaciel szpieg - Wieczne Miastokomedia sensacyjna, USA 2024
Agent CIA JJ (Dave Bautista) rusza do Włoch jako opiekun grupy młodych chórzystów. Nie wie, że stał się pionkiem w rozgrywce terrorystów.
21:20
23:10Blade Runner 2049film SF, Kanada/Wielka Brytania/USA/Węgry 2017
Stróż prawa odkrywa spisek, który zagraża światu. Podejmuje się trudnej misji.
1:45Wciąż tu jestemdramat obyczajowy, Francja/Brazylia 2024
Lata 70. W Brazylii umacnia się dyktatura. Żona ofiary morderstwa, Eunice Paiva, podejmuje walkę o prawdę jako aktywistka.
4:00Ostatnie zanurzeniedramat obyczajowy, Wielka Brytania 2024
Mieszkająca w Londynie Ziba, której rodzina pochodzi z Iranu, ma studiować astrofizykę. Jej życie odmienia młody piłkarz.
5:35Księga smokówfilm animowany, USA 2011
Czkawka, Astrid, Śledzik i Pyskacz poznają tajemnice smoków zawarte w książce. Pyskacz opowiada pozostałym historię Borka Pechowca, który jako pierwszy opisał te niezwykłe stworzenia.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI








