Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Publiczność interaktywna (2)

program rozrywkowy   od 12 lat
W skrócie:Program, w którym kontakt z publicznością jest bardzo bezpośredni. Każdy z uczestników ma dla widzów jakąś propozycję. Występują m. in. Rudi Schuberth, Jerzy Kryszak, kabarety Dno i Ciach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
jutro
14:15 TVP Rozrywka

Opis

W programie widzowie mają okazję zobaczyć wszystko to, co najlepsze na polskiej scenie kabaretowej. Satyrycy obnażają wady i słabości naszych rodaków, nie zapominając jednocześnie o ich zaletach i cechach godnych naśladowania.

W tym odcinku autorzy zwracają uwagę na coraz częstszą aktywność telewizyjnego widza w różnego rodzaju konkursach audiotele, grach i teleturniejach. W programie rozrywkowym sytuacja jest łatwiejsza, ponieważ kontakt z publicznością jest bezpośredni, artystów nie oddziela od widowni szklane okienko. Wykonawcy pragną ten odcinek poświęcić zabawom z publicznością. Każdy z uczestników programu będzie miał dla widzów inne zadanie, zaproponuje im zabawę lub... niespodziankę. Wystąpią m. in. Rudi Schuberth, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama, kabarety Dno i Ciach, Andrzej Poniedzielski, Władysław Grzywna i inni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także