x
Życie na wyścigach 2 (5)

Życie na wyścigach 2 (5)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Reżyseria:Jakub Bałdyga
W skrócie:Sezon wyścigowy trwa. Konie przygotowywane są do wymagających gonitw. Santa Klara wygrywa rywalizację. Trener cieszy się z triumfu. W powtórce okazuje się, że zwierzę zajęło jednak drugie miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu kolejny rok, niemal dzień w dzień, przyglądają się życiu Adama Wyrzyka, kóry jest trenerem koni wyścigowych. Walka na zielonym torze to tylko jedno z wyzwań, jakim musi sprostać. Widzowie, którzy obejrzą tę serię, będą mili okazję się przekonać, jak wyglądają zagraniczne wyścigi. Zobaczą m.in. zawody w Dubaju, gdzie nagrody sięgają 10 mln dolarów i egzotyczne Bajgi na stepach Kazachstanu. Poznają też dzieje konia, od jego narodzin aż po zasłużoną "emeryturę". Na udział w zawodach zdecydowały się również córka i bratanica bohatera. Ich start przyniesie trenerowi ogrom emocji.

W tym odcinku

Sezon wyścigowy trwa. Konie przygotowywane są do kolejnych wymagających gonitw. Klacz Santa Klara daje popis, wygrywając wyścig. Trener Adam Wyrzyk wybucha radością po triumfie wierzchowca. W powtórce wychodzi na jaw, że zwierzę zajęło jednak drugie miejsce.

Twórcy (pokaż wszystkich)