Życie bez wstydu (7)

Życie bez wstydu (7)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Kasia na każdej sesji wypycha sobie stanik. Z kolei dwie siostry, Joanna i Marta, zgłosiły się do kliniki doktora Ambroziaka z wiszącymi fałdami skóry. To ślad po utracie dużej masy ciała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa dr. Ambroziaka już trzeci sezon będzie dawać zakompleksionym pacjentom szansę na lepsze życie. Nietypowe schorzenia, poważne defekty i drobne niedoskonałości - to wszystko może zrujnować życie niejednej osobie. Wśród pacjentów znajdzie się kobieta cierpiąca na zanik tkanki tłuszczowej policzków, mężczyzna, który od 16 lat przykleja swoje odstające uszy do skóry głowy oraz dziewczyna bez brwi. W programie pojawi się także modelka Kamila Szczawińska. Dr Ambroziak wraz z ekspertami zrobią wszystko, by pomóc pacjentom. Lekarze opowiedzą więcej o swoim życiu prywatnym. Zdradzą także, jak radzą sobie z emocjami towarzyszącymi im w pracy każdego dnia.

Wbrew powszechnej opinii życie modelki nie jest łatwe. Każda dziewczyna, która marzy o wybiegu, musi spełniać pewne wymogi: mieć nieskazitelny wygląd oraz zadbane, kształtne i wysportowane ciało. Kasia na każdej sesji wypycha sobie stanik. Z kolei Joanna i Marta zgłosiły się do kliniki doktora Ambroziaka z wiszącymi fałdami skóry. To ślad po utracie dużej masy ciała - siostry schudły łącznie prawie 150 kilogramów. Joanna chce usunąć nadmiar skóry z brzucha, a Marta z ud. Problemem Kasi jest naczyniak, który pokrywa niemal całą prawą stronę jej ciała. Od dziecka była wytykana palcami, teraz postanowiła wziąć los we własne ręce i zawalczyć o marzenia swoje oraz mamy.

Zobacz także