Życie bez wstydu (5)

Życie bez wstydu (5)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Ciężki mecz podczas MŚ w Piłce Ręcznej pozostawił Kindze Achruk przykrą pamiątkę - szramę na policzku. Po dziewięciu miesiącach od feralnego meczu zawodniczka dołącza do grona pacjentów kliniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Marcin Ambroziak i jego zespół przywracają nadzieję kolejnym pacjentom. Ich klinikę odwiedzi młody mężczyzna, któremu wściekły pies odgryzł nos. Do lekarskiego gabinetu zawita także osoba transseksualna będąca w trakcie procesu zmiany płci biologicznej oraz kobieta, która zazdrości pośladków swojej koleżance. Również pracownicy kliniki przejdą przemianę, doktor Ambroziak założy się z doktorem Obrockim o to, któremu z nich uda się zrzucić więcej kilogramów.

Ciężki mecz podczas Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej pozostawił Kindze Achruk, rozgrywającej Reprezentacji Polski, przykrą pamiątkę - brzydką szramę na policzku. Po dziewięciu miesiącach od feralnego meczu zawodniczka dołącza do grona pacjentów Kliniki Ambroziak. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia specjaliści przywrócą Kindze jej dawny wygląd. Kolejna bohaterka odcinka, Ania, należy do 59% Polek, które chętnie poddałyby się operacji piersi. Przez swój mały biust kobieta nabawiła się nie lada kompleksów. Teraz, kiedy Ania musi zawalczyć o zdrowie swojego syna, będzie szczególnie potrzebowała pewności siebie.

Zobacz także