Życie bez wstydu (4)

Życie bez wstydu (4)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dla Oktawiana zabawa z psem zakończyła się utratą czubka nosa. Do kliniki zawita też Justyna, która cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Od 13 lat codziennie musi golić niemal całe ciało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 9 kwietnia
za 9 dni
17:50 Discovery Life

Opis

Doktor Marcin Ambroziak i jego zespół przywracają nadzieję kolejnym pacjentom. Ich klinikę odwiedzi młody mężczyzna, któremu wściekły pies odgryzł nos. Do lekarskiego gabinetu zawita także osoba transseksualna będąca w trakcie procesu zmiany płci biologicznej oraz kobieta, która zazdrości pośladków swojej koleżance. Również pracownicy kliniki przejdą przemianę, doktor Ambroziak założy się z doktorem Obrockim o to, któremu z nich uda się zrzucić więcej kilogramów.

Dla Oktawiana zabawa z psem zakończyła się utratą czubka nosa. Po tym zdarzeniu oraz przeszczepie skóry z czoła nieśmiały już wcześniej chłopak stał się jeszcze mniej pewny siebie. Zaciekawione spojrzenia i nieśmieszne żarty obcych osób sprawiły, że pomimo swojej traumy Oktawian lepiej niż z ludźmi dogaduje się ze zwierzętami. Do kliniki zawita też Justyna, która podobnie jak 35 % kobiet cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Od 13 lat codziennie musi golić niemal całe ciało, a obsesja na tym punkcie doprowadziła do kryzysu w małżeństwie dziewczyny. Z kolei Sebastian zmaga się z młodzieńczym trądzikiem. Ten 25-letni zawodowy żołnierz chciałby zapomnieć o upokarzających go pryszczach i w spokoju przygotować się do nadchodzącego ślubu.

Zobacz także