Zwierzyniec doktor Mertens: Przeprowadzka (57)
(Tierärztin Dr. Mertens: Umzugschaos)
Występują: | Elisabeth Lanz, Sven Martinek, Thorsten Wolf, Gunter Schoß |
---|---|
W skrócie: | Doktor Mertens ma dużo na głowie w związku z przeprowadzką do nowego mieszkania. Nieoczekiwanie dostaje wiadomość, że jej podopieczna, leopardzica Niki, zaczyna rodzić. Rzuca wszystko i rusza do zoo. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Doktor Susanne Mertens (Elisabeth Lanz) rozpoczyna pracę w ogrodzie zoologicznym w Lipsku. Każdego dnia dzielna weterynarz zmaga się z trudnymi i czasami niebezpiecznymi sytuacjami podczas swojej misji ratowania życia zwierząt. Mimo to praca z nimi przynosi jej ogromną satysfakcję.
W tym odcinku
Doktor Mertens ma dużo na głowie w związku z przeprowadzką do nowego mieszkania. Nieoczekiwanie dostaje wiadomość, że jej podopieczna, leopardzica Niki, zaczyna rodzić. Rzuca więc wszystko i rusza do zoo, a przenoszeniem zostają obarczeni rodzice kobiety i jej syn. Ojciec lekarki doznaje urazu kręgosłupa od noszenia ciężarów i trafia do szpitala. Stan pleców szybko wraca do normy, jednak na jaw wychodzi, że Georg ma zbyt wysokie ciśnienie krwi i rytm serca. Dyrektor Blum jest niezadowolony z pani Weber, swojej sekretarki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Elisabeth Lanz
jako Dr. Susanne Mertens -
Sven Martinek
jako Dr. Christoph Lentz -
Thorsten Wolf
jako Conrad Weidner -
Gunter Schoß
jako Zoodirektor Prof. Georg Baumgart -
Ursela Monn
jako Charlotte Baumgart -
Anna Bertheau
jako Tierpflegerin Anett -
Michael Lesch
jako Dr. Reinhard Fährmann -
Elisabeth Böhm
jako Rebecca Lentz -
Ludwig Zimmeck
jako Jonas Mertens
Zobacz także
- Greenowie w wielkim mieście 3: Przeprowadzka (70) - serial animowany - dziś, 14 czerwca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Sąsiedzi: Przeprowadzka (20) - serial animowany - środa, 18 czerwca 7:30
- Pszczółka Maja: Przeprowadzka (43) - serial animowany - sobota, 21 czerwca 13:20