Zwierzaki Czytaki: Wielki wyścig z przeszkodami (110)
program edukacyjny Polska 2017
W skrócie: | Pimpek i Pompek urządzają wyścig ślimaków. Jeden reprezentuje drużynę kotów, drugi - Rysię i Szymka. Zawodnicy jednak niespodziewanie znikają. Mimo to przyjaciele nie rezygnują z zawodów. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kotka Rysia, szop Szymek i Michał mieszkają razem. Tytułowe zwierzaki są bardzo pomysłowe i sprawiają mnóstwo kłopotów. Uspokajają się dopiero, gdy Michał zaczyna czytać im książki.
Pimpek i Pompek urządzają Wielki Wyścig pomiędzy dwoma ślimakami. Jeden ma reprezentować drużynę kotów, drugi - Rysię i Szymka. Zawodnicy jednak niespodziewanie znikają. Mimo wszystko przyjaciele postanawiają nie rezygnować z zawodów.
Zobacz także
- Zwierzaki Czytaki: Berek szukany (220) - program edukacyjny - czwartek, 29 maja 10:00
- Zwierzaki Czytaki: Pokaz kaskaderski (222) - program edukacyjny - sobota, 31 maja 15:20 i 1 późniejsza emisja
- Zwierzaki Czytaki: Egzamin (217) - program edukacyjny - wtorek, 3 czerwca 15:10
- Zwierzaki Czytaki: Czytnik (221) - program edukacyjny - czwartek, 5 czerwca 10:00
- Zwierzaki Czytaki: Szkoła przetrwania (223) - program edukacyjny - sobota, 7 czerwca 15:20