Zwierzaki Czytaki: Piknik pod hasłem (196)
program edukacyjny Polska 2017-2023
W skrócie: | Bracia Pimpkowscy odkrywają, że Janek szuka książki o wypiekach. Dochodzą do wniosku, że mieszkańcy Jagodowa nie znają swoich pasji i zainteresowań. Szymek proponuje, aby zrobić piknik. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kotka Rysia, szop Szymek i Michał mieszkają razem. Tytułowe zwierzaki są bardzo pomysłowe i sprawiają mnóstwo kłopotów. Uspokajają się dopiero, gdy Michał zaczyna czytać im książki.
Bracia Pimpkowscy odkrywają, że Janek poszukuje książki o wypiekach. Dochodzą do wniosku, że mieszkańcy Jagodowa nie znają dobrze swoich pasji i zainteresowań. Szymek proponuje, aby zrobić piknik, na którym wszyscy o sobie opowiedzą.
Zobacz także
- Zwierzaki Czytaki: Wycieczka (224) - program edukacyjny - sobota, 14 czerwca 15:20 i 1 późniejsza emisja
- Zwierzaki Czytaki: Szkoła przetrwania (223) - program edukacyjny - czwartek, 19 czerwca 10:00
- Zwierzaki Czytaki: Magiczne krzesełko (225) - program edukacyjny - sobota, 21 czerwca 15:20 i 1 późniejsza emisja