Zrujnowani, odbudowani
magazyn religijny Polska 2023
W skrócie: | Marcin Gomułka wychowywał się na Śląsku w katolickiej rodzinie. Jako nastolatek odizolował się od rówieśników i popadł w nałogi. Wtedy usłyszał w Ewangelii, że tylko Jezus może go uratować. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Magazyn religijny, w którym Karol Gnat rozmawia z mężami, ojcami i synami, którzy doświadczyli w życiu wiele trudności, przeszli załamania lub mierzyli się z uzależnieniami. W chwilach zwątpienia udało im się jednak nawrócić i na nowo nawiązać więź z Bogiem.
Bohater odcinka, Marcin Gomułka, wychowywał się na Śląsku w tradycyjnej, katolickiej rodzinie. Jako wrażliwy nastolatek odizolował się od rówieśników i popadł w nałogi. Nie wdawał się w bliższe relacje, ponieważ bał się zranienia. Wtedy usłyszał w Ewangelii, że tylko Jezus może go uratować. Dziś razem z ukochaną żoną Moniką pracuje w autorskim projekcie "Początek wieczności".
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Karol Gnat gospodarz