Zranione ptaki (64)

(Yarali Kuslar)

serial obyczajowy Turcja 2019   od 12 lat
Występują:Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Aysen Inci
W skrócie:Zajęci rozmową Ayse i Cemil nie zauważają nagłego zniknięcia Ömera. Rozpoczynają poszukiwania chłopca. Meryem obawia się, że chłopiec mógł utopić się w jeziorze. Przerażony Levent wskakuje do wody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy Meryem i jej młodszego, przybranego brata Ömera. Pięć lat temu, kiedy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu, Durmusowi, chłopca. Mężczyzna zamierzał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Opiekę nad malcem przejęła Meryem. Rodzeństwo bardzo się kocha, a dziewczyna robi wszystko, by zapewnić bratu szczęśliwy, spokojny dom i ciężko pracuje na jego utrzymanie. Nie ma pojęcia, że Ömer jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca, Leventa, i został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę w rodzinnym imperium.

W tym odcinku

Zajęci ożywioną rozmową Ayşe i Cemil nie zauważają nagłego zniknięcia Ömera. Rozpoczynają poszukiwania chłopca. Meryem obawia się, że chłopiec mógł utopić się w jeziorze. Przerażony Levent bez chwili namysłu wskakuje do wody. Niebawem na miejscu zjawia się sam Ömer, który jak się szybko okazuje, pobiegł za motylem. Levent po raz kolejny prosi Meryem, aby wróciła do rezydencji. Ayşe zdaje sobie sprawę, że Meryem nie jest mężczyźnie obojętna. Tymczasem Levent łapie przeziębienie po kąpieli w zimnym jeziorze. Chory musi zostać w domu. Prosi Cemila o dostarczenie mu ważnych dokumentów. Gdy Meryem dowiaduje się o złym samopoczuciu mężczyzny, postanawia sama zjawić się w rezydencji i przekazać mu potrzebne papiery. Melis inscenizuje intymną sytuację ze śpiącym Leventem. Gdy mężczyzna się budzi, stara się ponownie nakłonić Meryem, aby zgodziła się wrócić do jego domu. Dziewczyna znów odmawia i wychodzi. Tekin chce przekazać dzieci w ręce bezwzględnego przestępcy. Błotnikowi udaje się podsłuchać rozmowę mężczyzny i przekonuje pozostałych rówieśników do wspólnej ucieczki. Durmuş namawia swoją córkę, aby zgodziła się pracować dla Tekina. Meryem pozostaje nieugięta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także