Zranione ptaki (101)

(Yarali Kuslar)

serial obyczajowy Turcja 2019   od 12 lat
Występują:Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Aysen Inci
W skrócie:Dogan dowiaduje się, że Nurgül ma siostrę oraz syna. Podejrzenia Neriman okazały się jednak słuszne. Levent przekonany, że Nurgül nie jest matką Omera, zamierza niezwłocznie wykonać test DNA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy Meryem i jej młodszego, przybranego brata Ömera. Pięć lat temu, kiedy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu, Durmusowi, chłopca. Mężczyzna zamierzał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Opiekę nad malcem przejęła Meryem. Rodzeństwo bardzo się kocha, a dziewczyna robi wszystko, by zapewnić bratu szczęśliwy, spokojny dom i ciężko pracuje na jego utrzymanie. Nie ma pojęcia, że Ömer jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca, Leventa, i został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę w rodzinnym imperium.

W tym odcinku

Dogan dowiaduje się, że Nurgül ma siostrę oraz syna. Podejrzenia Neriman okazały się jednak słuszne. Levent przekonany, że Nurgül nie jest matką Omera, zamierza wykonać test DNA. Mężczyzna zabiera więc Meryem, Ömera oraz Nurgül do polikliniki. Tekin chce, by Melis spróbowała ustalić, gdzie Levent chce wykonać badanie. Wykorzystuje fakt, że Nurgül ma syna i z pomocą Melis podmienia próbki krwi. Ayşe nieświadomie coraz bardziej zaczyna imponować Cemilowi. Ku niezadowoleniu Bedriye mężczyzna zaprasza żonę na randkę do kina. Meryem nie radzi sobie z nadmiarem emocji i licznych zmartwień. Pewnego dnia mdleje w ramionach troskliwego Leventa. Obojgu jest przykro, że wszystko potoczyło się inaczej, niż tego chcieli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także