Żony Hollywood (8-ost.)

Żony Hollywood (8-ost.)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Finałowy odcinek programu. Helena i jej syn świętują urodziny Rodrigo na jachcie. Jubilat otrzymuje telefon w sprawie nieruchomości. Kinga i Chet stają przed podjęciem poważnej decyzji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sylwetki Polek, które od lat mieszkają w Los Angeles. Kobiety prowadza tu własny biznes i obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Oprócz narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Eva Halina była "królową reklam" w Los Angeles, kiedy poślubiła amerykańskiego aktora komediowego - Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena Deeds wraz ze swoim partnerem zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella St. James, z wykształcenia prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboy'a. Kasia Wołejnio jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w produkcji "Bad Boys 2". Kinga Korta projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie. Kobiety opowiadają o początkach swojego pobytu w Hollywood, relacjonują codzienność życia w luksusie oraz wyjawiają plany na przyszłość.

W finałowym odcinku programu nastąpi historyczne spotkanie wszystkich pięciu bohaterek spełniających swój amerykański sen. Zanim jednak to nastąpi, każda z nich z osobna spędzi jeszcze parę chwil... Helena i jej syn Nicolas świętują urodziny Rodrigo na jachcie. Podczas fetowania jubilat otrzymuje telefon w sprawie nieruchomości. Kinga i Chet stają przed podjęciem poważnej decyzji. Małżeństwo coraz częściej rozmawia o potomstwie. Iza poszukuje nadal miłości. Z wizytą przyjeżdża do niej mama, która zaprasza Justina na niedzielny obiad. Kasia dostaje zaproszenie na jedną z najważniejszych premier filmowych. Eva i Chris zdradzają tajemnicę na temat początków swojego związku.