Żony Hollywood (5/12)

Żony Hollywood (5/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W programie pojawiła się kolejna psia gwiazda, pupil Evy D'Angelo. Jeździ autem na przednim siedzeniu, ma specjalną dietę z organicznych produktów, a jego wygląd pozostaje nieskazitelny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria programu. Iwona Burnat i Reggie przygotowują się do ślubu. Helena Deeds wyruszy w sentymentalną podróż u boku Rodrigo. Jedną z nowych bohaterek jest Monique Lehmann, światowej sławy artystka. Jej mąż David to były kapitan marynarki oraz inżynier NASA. Do grona żon Hollywood dołączą również siostry, Żanett Gromadzky i Joanna Maloney. Pierwsza jest konsultantem imigracyjnym, druga - agentem i rzeczoznawcą nieruchomości. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, nie tracą jednak nadziei, że uda im się znaleźć drugie połówki. W trzecim sezonie pojawi się również była modelka Izabela Yamagata, właścicielka agencji modelingowej, która obecnie zajmuje się domem. Gości ona dorosłą córkę i wnuka. Ostatnią bohaterką jest Eva D'Angelo, przywiązana do Polski, podkreślająca swoje korzenie na każdym kroku. Razem z mężem, amerykańskim biznesmenem włoskiego pochodzenia, należy do wielu elitarnych klubów oraz słyną z wystawnych przyjęć.

W programie pojawiła się kolejna psia gwiazda, pupil Evy D'Angelo - Mikuś. Jeździ samochodem na przednim siedzeniu, ma wyznaczoną specjalną dietę z organicznych produktów, a jego wygląd pozostaje nieskazitelny. Izabela testuje swój nowy samochód. Przy wyborze auta najważniejszy jest dla niej kolor karoserii - musi pasować do kreacji. Kobieta lubi mieć kontrolę nad wszystkim, ponadto uwielbia organizować bliskim czas. Tym razem postanowiła zaprosić córkę i babcię Teresę na babski wieczór. Najpierw zjedzą razem obiad, a potem skorzystają z relaksującego masażu. W domu państwa Lehmanów podział jest jasny: David dba o to, co potrzebne do życia, zaś Monique zajmuje się sztuką. Jako były kapitan marynarki, mężczyzna potrafi zapewnić bezpieczeństwo, pozostaje przygotowany na każde zagrożenie. Gromadzi zapasy i sprzęt na wypadek trzęsienia ziemi. Przeprowadza też szkolenia praktyczne, stąd wizyta na strzelnicy. Iwona wraca do poszukiwań sukni ślubnej. Tym razem prosi mamę o pomoc.