Żony Hollywood 3 (10/12)

Żony Hollywood 3 (10/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Izabelę odwiedza jej niedoszły zięć Dustin. Laila udaje się z nim na przejażdżkę motorem. Nadchodzi czas pożegnania Heleny i Rodrigo z Nicolasem. Iwona bawi się na wieczorze panieńskim na jachcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria programu. Iwona Burnat i Reggie przygotowują się do ślubu. Helena Deeds wyruszy w sentymentalną podróż u boku Rodrigo. Jedną z nowych bohaterek jest Monique Lehmann, światowej sławy artystka. Jej mąż David to były kapitan marynarki oraz inżynier NASA. Do grona żon Hollywood dołączą również siostry, Żanett Gromadzky i Joanna Maloney. Pierwsza jest konsultantem imigracyjnym, druga - agentem i rzeczoznawcą nieruchomości. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, nie tracą jednak nadziei, że uda im się znaleźć drugie połówki. W trzecim sezonie pojawi się również była modelka Izabela Yamagata, właścicielka agencji modelingowej, która obecnie zajmuje się domem. Gości ona dorosłą córkę i wnuka. Ostatnią bohaterką jest Eva D'Angelo, przywiązana do Polski, podkreślająca swoje korzenie na każdym kroku. Razem z mężem, amerykańskim biznesmenem włoskiego pochodzenia, należy do wielu elitarnych klubów oraz słyną z wystawnych przyjęć.

Izabelę odwiedza jej wymarzony, niedoszły zięć Dustin. Laila udaje się z nim na przejażdżkę motorem, a wieczorem rozmawiają szczerze przy drinku. To wszystko skłania Lailę do pewnych przemyśleń. Monique i David jadą do San Diego. Kobieta próbuje przekonać męża, by kupili mieszkanie w tym mieście. Podczas tej wycieczki odpoczną, jednak David twierdzi, że relaks nie zwalnia z przestrzegania przepisów. Monique kieruje się zdrowym rozsądkiem. Para jest zgodna odnośnie reguł postępowania z ukochanymi zwierzętami. Te, które już zakończyły swój żywot, pochowali w specjalnie wyznaczonym miejscy we własnym ogródku. Eva d'Angelo trzyma swoje skarby w szafie, a John - w garażu. Ona dobiera sukienki, torebki oraz buty do okazji, on uzależnia wybór samochodu od celu podróży. Nadchodzi czas pożegnania Heleny i Rodrigo z Nicolasem. Jego wyjazd stresuje całą rodzinę. Zbliża się ślub Iwony i Reggiego. Wieczór panieński odbywa się na jachcie. Tymczasem pan młody jedzie z kumplami do Chicago.