Żony Hollywood 2 (3/11)

Żony Hollywood 2 (3/11)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Eva Halina Rich będzie miała okazję spełnić swoje największe marzenie. Wkrótce odbędzie się jej ekskluzywny wernisaż. Evę wspiera jej mąż, Chris. Na przyjęciu pojawią się wszystkie bohaterki programu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej edycji programu obok kobiet znanych z poprzedniego sezonu - Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds - pojawią się trzy nowe. Iwona Burnat to córka emigrantów, która urodziła się w Chicago. Rodzice zaszczepili jej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś Iwona prowadzi dwie firmy świadczące usługi psom zamożnych właścicieli. Dba o wygląd i kreacje pupili gwiazd Hollywood. Iwona i jej mąż, hinduski wokalista Reggie Benjamin, tworzą niezwykle barwą parę. Druga bohaterka programu, Helena Kolodziey, jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w branży alkoholowej. Fanami vodki jej produkcji są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Rezydencja, w której mieszka Helena, należała wcześniej do Michaela Jordana. Dom znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles, gdzie sąsiadują z nim posiadłości Britney Spears czy George'a Clooneya. Ostatnia z kobiet, Małgosia Migdał, to uznana projektantka wnętrz. Wykonuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozwija swój biznes, podejmuje też nowe wyzwania. Od 20 lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną, Jurkiem; jest szczęśliwą mamą. Tymczasem bohaterka pierwszej serii, uwielbiająca luksus Kinga Korta, i jej kochający mąż Chet mają plany związane z powiększeniem rodziny. Helena Deeds zaprezentuje swoje godne podziwu inwestycje oraz nowe hobby, o której do tej pory nie mówiła. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina zasmakują kowbojskiego życia.

Eva Halina Rich będzie miała okazję spełnić swoje największe marzenie. Wkrótce odbędzie się jej własny, ekskluzywny wernisaż. Jednak podczas przygotowań wciąż dochodzi do mniejszych lub większych wpadek. Evę wspiera jej mąż, Chris. Na przyjęciu pojawią się wszystkie bohaterki programu. Dzięki temu poznają się bliżej i spędzą trochę czasu razem. Widzowie zobaczą też, jak każda z kobiet przygotowuje się do tego szczególnego dnia. Helena Kolodziey wybierze kreacji z szafy, której zwartość odpowiada wartości kamienicy na Starym Mieście w Warszawie. Kinga zamierza zaskoczyć wszystkich nową sukienką własnego projektu. Iwona i Reggie muszą zadbać o wygląd swój i psa Toby'ego.