Żony Hollywood (11)

Żony Hollywood (11)

program rozrywkowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Eva i Chris muszą uciekać z domu. Widzowie przekonają się, kto ich przestraszył. Tymczasem Kinga jedzie do rodziny Cheta. Na jaw wyjdzie prawda o relacjach kobiety z bliskimi jej męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej edycji programu obok kobiet znanych z poprzedniego sezonu - Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds - pojawią się trzy nowe. Iwona Burnat to córka emigrantów, która urodziła się w Chicago. Rodzice zaszczepili jej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś Iwona prowadzi dwie firmy świadczące usługi psom zamożnych właścicieli. Dba o wygląd i kreacje pupili gwiazd Hollywood. Iwona i jej mąż, hinduski wokalista Reggie Benjamin, tworzą niezwykle barwą parę. Druga bohaterka programu, Helena Kolodziey, jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w branży alkoholowej. Fanami vodki jej produkcji są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Rezydencja, w której mieszka Helena, należała wcześniej do Michaela Jordana. Dom znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles, gdzie sąsiadują z nim posiadłości Britney Spears czy George'a Clooneya. Ostatnia z kobiet, Małgosia Migdał, to uznana projektantka wnętrz. Wykonuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozwija swój biznes, podejmuje też nowe wyzwania. Od 20 lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną, Jurkiem; jest szczęśliwą mamą. Tymczasem bohaterka pierwszej serii, uwielbiająca luksus Kinga Korta, i jej kochający mąż Chet mają plany związane z powiększeniem rodziny. Helena Deeds zaprezentuje swoje godne podziwu inwestycje oraz nowe hobby, o której do tej pory nie mówiła. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina zasmakują kowbojskiego życia.

Ostatni odcinek serii. Eva i Chris muszą uciekać z domu. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, kto ich tak przestraszył. Tymczasem Kinga jedzie z mężem do San Francisco, gdzie mieszka rodzina Cheta. Na jaw wyjdzie cała prawda o relacjach kobiety z bliskimi jej męża. Niezwykłe przeżycia czekają Iwonę. Okaże się także za co tak naprawdę Małgosia kocha Jurka. Wszystkie uczestniczki programu spotkają się na uroczystej kolacji. Podczas niej zdradzą kilka zaskakujących tajemnic ze swojego życia.