Żona dla Mikołaja

Żona dla Mikołaja

5.9/10 6.0/10

(Single Santa Seeks Mrs. Claus)

FILM FAMILIJNY USA 2004   od 12 lat
Występują:Steve Guttenberg, Crystal Bernard, Dominic Scott Kay, Thomas Calabro
Reżyseria:Harvey Frost
W skrócie:Wdowa Beth poświęca się wychowaniu syna i robieniu kariery. Pewnego dnia spotyka człowieka, który twierdzi, że jest synem Świętego Mikołaja.
Steve Guttenberg jako syn Świętego Mikołaja, który aby przejąć obowiązki od ojca, musi być żonaty, a jego wybranka nie wierzy w Świętego Mikołaja. Jednak krzepi.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Od śmierci męża Beth (Crystal Bernard) samotnie wychowuje synka, Jake'a (Dominic Scott Kay). Pracująca w branży reklamowej kobieta utraciła wiarę w miłość. Zbliża się Boże Narodzenie. Beth szykuje kampanię promującą najnowszy produkt. Chce do niej zaangażować kogoś, kto wcieli się w postać Świętego Mikołaja. Sama Beth nie wierzy w niego i usiłuje wytłumaczyć Jake'owi, że ktoś taki naprawdę nie istnieje. Mimo to jej syn pisze do Mikołaja list z prośbą o nowego tatę. Tymczasem na biegunie północnym syn Świętego Mikołaja, Nick (Steve Guttenberg), szykuje się do przejęcia obowiązków ojca. Najpierw musi jednak znaleźć sobie żonę. Wkrótce Nick otrzymuje list Jake'a i zaczyna interesować się Beth. Niestety, przywrócenie kobiecie wiary w miłość wcale nie będzie łatwe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)