Zobacz to!: Przypadki Cezarego P.: Początek (1)

Zobacz to!: Przypadki Cezarego P.: Początek (1)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Cezary P. traci milion złotych w klubie go-go. Z tego powodu wpada w poważne tarapaty. Komornik zajmuje jego mieszkanie, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cezary P. (Cezary Pazura) to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. W wyniku życiowych komplikacji traci majątek i musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków - Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też agent i przyjaciel, Łukasz (Piotr Zelt). Cezary próbuje także ułożyć sobie relacje z byłą żoną Magdą (Marieta Żukowska) oraz nastoletnią córką Kingą (Kamila Kobic).

W tym odcinku

Cezary P. traci milion złotych w klubie go-go. Z tego powodu wpada w poważne tarapaty. Komornik zajmuje jego mieszkanie, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego. Z opresji ratuje Cezarego jego agent i przyjaciel, Łukasz, który oferuje mu swoje stare mieszkanie w praskiej kamienicy. Zrujnowany aktor poznaje tam piękna sąsiadkę i jej nieznośnego synka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także