Zobacz to!: Niesamowite!: Przeszczep (1/25)

Zobacz to!: Niesamowite!: Przeszczep (1/25)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Anna i Adam Kownaccy mają syna Janka. Anna jest lekarzem - hematologiem na oddziale dziecięcym. Do jej kliniki trafia pięcioletni pacjent. Chłopiec jest uderzająco podobny do Janka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 12 listopada
za 14 dni
2:35 TV Puls

Opis

Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym.

W tym odcinku

Anna i Adam Kownaccy są małżeństwem z 20-letnim stażem. Para ma syna Janka. Anna jest lekarzem - hematologiem na oddziale dziecięcym. Pewnego dnia do jej kliniki trafia pięcioletni pacjent w ciężkim stanie. Chłopiec jest uderzająco podobny do Janka. Niebawem Anna odkrywa jeszcze inne fakty z jego życia, które mogą świadczyć o tym, że chłopiec jest dzieckiem jej męża. Matka dziecka nie żyje, a ono od roku przebywa w sierocińcu. Anną targają sprzeczne uczucia: z jednej strony boi się poznać prawdę, z drugiej zaś chce uratować życie chłopca, co bez spokrewnionego dawcy szpiku nie będzie możliwe.

Zobacz także