Zniewolona (21)

(Krepostnaya)

serial kostiumowy Ukraina 2019   od 16 lat
Występują:Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska
Reżyseria:Felix Gerchikov, Maksym Lytvynov
W skrócie:Ponieważ pojedynki są w Rosji zabronione, Grigorij i jego rywal muszą napisać listy, że popełnili samobójstwo. Nikołaj i Natalia udają do domu Kosaczów, by jeszcze raz przekonać Aleksieja do ugody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

18-letnia Katierina Wierbickaja (Kateryna Kovalchuk) jest dobra, piękna, mądra i wykształcona. Dzięki swojej matce chrzestnej, pani Czerwińskiej, otrzymała staranne wychowanie, niczym panna ze szlacheckiego rodu. Dziewczyna może pochwalić się wieloma talentami - zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Mimo tych wszystkich przymiotów zdaje sobie sprawę, że dla innych jest tylko niewolnicą Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Nie mogąc pogodzić się ze swoim losem, Katierina postanawia zawalczyć o wolność i prawo do szczęścia.

W tym odcinku

Ponieważ pojedynki są w Rosji zabronione, obaj rywale muszą napisać listy, że z własnej woli popełnili samobójstwo. W noc poprzedzającą potyczkę Grigorij uspokaja nerwy w domu gry. Wczesnym rankiem Nikołaj i Natalia wyruszają do domu Kosaczów, by jeszcze raz przekonać Aleksieja do ugody. Ostatecznie mężczyzna nie stawia się w wyznaczonym miejscu pojedynku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także