Znaki 2 (8)

Znaki 2 (8)

serial kryminalny Polska 2020
Występują:Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan, Mariusz Ostrowski
Reżyseria:Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński, Monika Filipowicz, Katarzyna Buda
W skrócie:Eliza i Adam, para podróżników, która ostatnio zaginęła, nagle odnajduje się. Trela i Ada przesłuchują ich w sprawie śmierci Kasi. Turyści nie zdają sobie sprawy, że zniknęli na trzy tygodnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 1 czerwca
pojutrze
20:10 AXN
wtorek, 2 czerwca
za 3 dni
0:50 AXN

Opis

W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.

W tym odcinku

Eliza i Adam, para podróżników, która ostatnio zaginęła, nagle odnajduje się. Trela i Ada przesłuchują ich w sprawie śmierci Kasi. Podczas rozmowy okazuje się, że turyści nie zdają sobie sprawy, że zniknęli na trzy tygodnie - uważają, że wypadek miał miejsce wczoraj. Uwięziony przez Twerskiego Błażej dowiaduje się o tym, że prowadzi w sondażach. Przyczyniła się do tego sfingowana plotka o ataku na Nieradkę, którego dopuścili się zwolennicy dotychczasowego burmistrza. Ada wchodzi w posiadanie dowodu w sprawie morderstwa Sobczyka. Twerski i Kaja poszukują skarbu, lecz utrudnia im to Feliks, który strzeże tajemnicy z czasów wojny. Tymczasem w Sowich Dołach giną kolejne osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także