Znaki 2 (3)

Znaki 2 (3)

serial kryminalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan, Mariusz Ostrowski
Reżyseria:Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński, Monika Filipowicz, Katarzyna Buda
W skrócie:Policja przeszukuje porzucone auto zaginionej rodziny. Trela chce wymierzyć sprawiedliwość porywaczowi córki. Agata znajduje sposób na szybki zarobek, ale potrzebuje do tego pomocy brata, Roberta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.

W tym odcinku

Policja przeszukuje porzucone auto zaginionej rodziny. Trela postanawia w tajemnicy wymierzyć sprawiedliwość porywaczowi córki. Agata znajduje sposób na szybki zarobek, ale potrzebuje do tego pomocy swojego brata, Roberta. Szantażem zdobywa to, czego potrzebuje. Błażej, który uwikłał się w relację z amerykańskim sponsorem, ma coraz więcej wątpliwości, czy dobrze postąpił. Polityka zaczyna przenikać do jego życia prywatnego. Ada martwi się o Sobczyka, który nie pojawił się na komendzie i nie ma z nim żadnego kontaktu. Przekonuje Trelę, aby udali się do jego mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)