Żmijowisko (6)

Żmijowisko (6)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Piotr Stramowski, Cezary Pazura, Agnieszka Żulewska, Lidia Sadowa
W skrócie:Właściciel Żmijowiska odkrywa, że jego syn Damian spotyka się z Sabiną. Wywołuje to kłótnię, podczas której mężczyzna traci nad sobą kontrolę. Tymczasem Sabina chce zemścić się na rodzicach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 października
jutro
23:20 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Znający się od czasów studiów znajomi wraz ze swoimi rodzinami wyjeżdżają na wakacje do letniska "Żmijowisko". Któregoś wieczoru urządzają sobie imprezę z alkoholem, podczas której znika Ada, córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Od tego momentu rozpoczynają się poszukiwania, ale po piętnastolatce nie ma śladu. Po roku ojciec dziewczyny przyjeżdża na miejsce tragedii, by podjąć własne śledztwo. Prowadzone przez niego dochodzenie odsłania wiele tajemnic sprzed lat dotyczących jego własnych przyjaciół z młodości. Pojawiają się kolejni podejrzani i nowe wskazówki. Na jaw wychodzą skrywane kłamstwa i konflikty. Serial oparty został na powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem, autor pracował również nad scenariuszem. Odcinki kręcono w Warszawie oraz mazurskiej miejscowości Orżyny. Za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński, syn znanego i cenionego na całym świecie operatora filmowego Piotra Sobocińskiego. Reżyser, Łukasz Palkowski, znany jest z "Belfra".

W tym odcinku

Właściciel Żmijowiska, Krzysztof, odkrywa, że jego syn, Damian, spotyka się z Sabiną. Wywołuje to olbrzymią kłótnię, podczas której mężczyzna traci nad sobą kontrolę. Tymczasem Sabina zamierza zemścić się na rodzicach. Układa szokujący plan.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także