x
Żmijowisko (1/7)

Żmijowisko (1/7)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Piotr Stramowski, Cezary Pazura, Agnieszka Żulewska, Lidia Sadowa
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Arek Duszyński po roku powraca do Żmijowiska, gdzie zaginęła jego córka Ada. Mieszkańcy są do niego wrogo nastawieni. Mężczyzna spotyka Adaomę, która także uczestniczyła w zeszłorocznym wyjeździe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 października
za 6 dni
22:15 FilmBox Extra HD
niedziela, 8 października
za 10 dni
1:05 FilmBox Extra HD

Opis

Znający się od czasów studiów znajomi wraz ze swoimi rodzinami wyjeżdżają na wakacje do letniska "Żmijowisko". Któregoś wieczoru urządzają sobie imprezę z alkoholem, podczas której znika Ada, córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Od tego momentu rozpoczynają się poszukiwania, ale po piętnastolatce nie ma śladu. Po roku ojciec dziewczyny przyjeżdża na miejsce tragedii, by podjąć własne śledztwo. Prowadzone przez niego dochodzenie odsłania wiele tajemnic sprzed lat dotyczących jego własnych przyjaciół z młodości. Pojawiają się kolejni podejrzani i nowe wskazówki. Na jaw wychodzą skrywane kłamstwa i konflikty. Serial oparty został na powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem, autor pracował również nad scenariuszem. Odcinki kręcono w Warszawie oraz mazurskiej miejscowości Orżyny. Za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński, syn znanego i cenionego na całym świecie operatora filmowego Piotra Sobocińskiego. Reżyser, Łukasz Palkowski, znany jest z "Belfra".

W tym odcinku

Arek Duszyński po roku powraca do Żmijowiska, gdzie zaginęła jego córka Ada. Mieszkańcy są do niego wrogo nastawieni. Niespodziewanie spotyka Adaomę, która także uczestniczyła w zeszłorocznym wyjeździe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także