×
Złoty interes (7)

Złoty interes (7)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Jacek Jung początkowo był taksówkarzem. Po kilku latach zmienił jednak swój profil pracy. Teraz jest osobistym kierowcą, który przewozi ważnych ludzi: biznesmenów, polityków i aktorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Jacek Jung początkowo był taksówkarzem. Po kilku latach zmienił jednak swój profil pracy. Teraz jest osobistym kierowcą, który przewozi ważnych ludzi: biznesmenów, polityków i aktorów. Intratny biznes przynosi mu dochód w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Jednak do takiej pracy trzeba mieć odpowiednie samochody i podejście do klienta. Bohater jeździ zazwyczaj w dłuższe trasy, a jego klientela bardzo ceni sobie jego dyskrecję. Wieści o osobistym kierowcy szybko rozeszły się drogą pantoflową w branży filmowej. Od tej pory Jacek często pojawia się ze swoją limuzyną na planach zdjęciowych. Zaczął także grać w znanych polskich filmach oraz serialach i dzięki temu zarabia dodatkowe pieniądze.

Zobacz także