x

Złoty chłopak (150)

(Yali Çapkini)

serial obyczajowy Turcja 2022   od 12 lat
Występują:Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu, Emre Altug
W skrócie:Zrezygnowaną Seyran pociesza Ferit. Kazim nie może się doczekać ceremonii zaręczyn. Ifakat przekonuje Ferita, żeby wyznał prawdę dziadkowi. Halis zjawia się w rezydencji w obecności Nukhet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel stambulskiej firmy jubilerskiej, Halis Korhan, martwi się o wnuka, lekkoducha i kobieciarza Ferita. Postanawia ożenić go z odpowiednią panną ze swojego rodzinnego miasta Gaziantep. Chłopak godzi się na plany dziadka, ponieważ uważa, że będzie to jedynie papierowe małżeństwo. Halis prosi synową, Ifakat, by znalazła Feritowi dobrą kandydatkę na żonę. Kobieta udaje się do Gaziantep. Dociera do majętnego Kazima, który widzi w tym szansę dla swoich córek, Suny i Seyran. Wybór Ifakat pada na pierwszą z dziewcząt, lecz Ferit wkrótce poznaje jej siostrę i to z nią decyduje się związać. Seyran nie jest skłonna do ślubu, ponieważ chce kontynuować naukę. Wbrew jej woli jednak Kazim aprobuje małżeństwo młodszej córki z Feritem.

W tym odcinku

Zrezygnowaną Seyran pociesza Ferit. Kazim nie może się doczekać ceremonii zaręczyn. Ifakat przekonuje Ferita, żeby wyznał prawdę dziadkowi. Halis zjawia się w rezydencji w obecności Nukhet. Suna przygotowuje kawę dla gości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także