Złotopolscy: Zaufać czy nie (1109)

Złotopolscy

odc. 1109: Zaufać czy nie

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Hartowny zaczepia na peronie kobietę podobną do matki Froteckiego. Biernacki informuje Marcysię, że dzieci są bezpieczne i Marek nie ma do nich dostępu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Hartowny zaczepia na peronie kobietę łudząco podobną do matki Froteckiego. Nieznajoma w popłochu wsiada do pociągu jadącego do Pruszkowa. Biernacki informuje Marcysię, że dzieci są bezpieczne i Marek nie ma do nich dostępu. Andrzejek i Dionizy śpią z Magdaleną i Zosią w sypialni, on drzemie w salonie. Marta wypomina Zosi, że zachowuje się nielojalnie wobec Złotopolskiego. Grześ wstawia się za dziewczyną, tłumacząc, że nikt z rodziny i znajomych nie opowiada się po stronie Marka. Kalina przyłapuje Rudego na prowadzeniu prywatnych rozmów w pracy. Zdenerwowany funkcjonariusz mimo że jeszcze kilkakrotnie dzwoni do niego telefon, odkłada słuchawkę mówiąc, że to pomyłka. Andżelika opowiada Janowi o tym, co dzieje się w Złotopolicach. W trakcie rozmowy wpada na pewien pomysł.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także