×
Złotopolscy: Wszystko jest możliwe (1024)

Złotopolscy

odc. 1024: Wszystko jest możliwe

telenowela Polska 2009   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Ewa Ziętek
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Kasia idzie na poranną mszę z Eleonorą. Julia postanawia zostać z dziećmi. Mały Dionizy źle się czuje, a Zosia i bez tego ma dużo na głowie. Zalewski prosi o ochronę dla Kleczkowskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kasia, ku zaskoczeniu Marty i Wieśka, idzie na poranną mszę z Eleonorą. Julia postanawia zostać z dziećmi. Mały Dionizy źle się czuje, a Zosia i bez tego ma dużo na głowie. Brat zarzuca Zosi, że zaniedbuje uczelnię poświęcając się Złotopolskim. Zalewski prosi o ochronę dla Kleczkowskiej. Frotecki jest zły, że kolejna osoba angażuje się w sprawę Elżbiety, gdy on tymczasem boryka się z poważnymi problemami osobistymi. Wiesiek zwierza się Marcelowi, że widział u Tomka Bertę w negliżu. Ten tłumaczy, że po akcji kobieta zatrzymała się w mieszkaniu detektywa dla większego bezpieczeństwa. Kasia wypytuje Zosię o Jana. Dowiaduje się, że jest on architektem i instruktorem latania na lotni. Wikary opowiada Joannie o cierpieniach Froteckiego. Nauczycielka zdradza rozmówcy, że kiedyś uległa poważnemu wypadkowi i teraz nie może mieć dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także