Złotopolscy: Wojna o dzieci (1107)

Złotopolscy

odc. 1107: Wojna o dzieci

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Marek zabiera Andrzejka i Dionizego. Kleczkowska bardzo współczuje Biernackiemu. Zosia po rozmowie z ciocią postanawia sprawdzić, w jaki sposób Złotopolski przekonał sąd do swoich racji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marek zabiera Andrzejka i Dionizego do siebie. Kleczkowska zapewnia Biernackiego, że bardzo mu współczuje z tego powodu. Zosia po rozmowie z ciocią postanawia sprawdzić, w jaki sposób Złotopolski przekonał sąd do swoich racji. Agnieszka mówi Rudemu, że Amelka znalazła sobie ochroniarza, który odprowadza ją do pociągu. Marek umawia się w pubie z Martą. W lokalu spotyka Marylkę. Sławek idzie do kawiarni, by zobaczyć się z Zosią. Zamiast kelnerki podchodzi do niego kucharz Grzesio. Sławek próbuje zjednać go sobie rozmowami o samochodach. Andżelika opowiada w Złotopolicach, jak chłopcy czują się w nowym domu. Okazuje się, że nie chcą jeść i chowają się przed gniewem pani Borowej. Hartowny mówi Rudemu, że Kamila już go nie interesuje. Jego zastrzeżenia wzbudziło jej zbyt wylewne zachowanie wobec jednego z klientów. Marta zapowiada Jamesowi, że prawdopodobnie pójdą razem na wiejskie wesele.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także