Złotopolscy: Udręki i marzenia kobiet (1098)

Złotopolscy

odc. 1098: Udręki i marzenia kobiet

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Kleczkowska dowiaduje się, że Biernacki otrzymał po Żmijewskiej cały majątek. Julia przekonuje Joannę, że mąż ją kocha, ale nie umie przeciwstawić się matce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kleczkowska dowiaduje się, że Biernacki otrzymał po Żmijewskiej cały majątek. Szczęśliwy poseł oprowadza Zalewską po nowym domu. Kobieta nagrywa przebieg wycieczki na wideo. Magdalena sugeruje Zosi, że powinna poszukać stosowniejszego dla siebie zajęcia. Julia przekonuje Joannę, że mąż ją kocha, ale nie umie przeciwstawić się własnej matce. Nauczycielka składa policjantowi wizytę na komisariacie i częstuje ciastem upieczonym przez Julię. Wiesiek zwraca uwagę, że Marta starannie przygotowuje się na spotkanie z generałem. W kawiarni Marita bez powodzenia stara się zwrócić na siebie uwagę wojskowego. Kwiaty od niego otrzymuje Marta. Wiesiek informuje Tomka, że babcia chciałaby wrócić do Złotopolic jako rezydentka. Tomek porozumiewa się w tej sprawie z Markiem. Dowiaduje się, że aby uregulować sprawy spadkowe odnośnie majątku, muszą skontaktować się z Andrzejem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także