Złotopolscy: Tomek, Berta, Marylka (1029)

Złotopolscy

odc. 1029: Tomek, Berta, Marylka

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Ewa Ziętek
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Kasia zamiast nauką, zajmuje się wysyłaniem sms-ów, co wyprowadza Wieśka z równowagi. Irytuje go też Agnieszka. Marylka unika rozmowy z Tomkiem. Berta informuje go, że wie ona o ich nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kasia zamiast nauką, zajmuje się wysyłaniem SMS. Widok córki ciągle wpatrującej się w telefon komórkowy wyprowadza Wieśka z równowagi. Z kolei w pracy irytuje go tym samym Agnieszka. Marylka unika rozmowy z Tomkiem. Berta informuje go, że dziewczyna wie o ich wspólnie spędzonej nocy. Na nic zdają się tłumaczenia. Marylka żąda rozwodu. Mały Dionizy i Andrzejek nie wytrzymują głodówki. Magdalena znajduje papierki po słodkościach. Kasię odwiedza Żyrafa. Niezrażony obojętnością dziewczyny snuje przed nią wspólne plany na przyszłość. Ziuk otrzymuje od Borowego list adresowany do Julii. Nadawca wyraża w nim swoje niezadowolenie z powodu jej spotkań z Gwisem. Józef każe zostawić list.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także