x
Złotopolscy: Taca grubasa (784)

Złotopolscy

odc. 784: Taca grubasa

telenowela Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Wiesiek próbuje skontaktować się z Kacprem. Ilona prosi Radka o nakłonienie Agaty do wyjazdu na badania do USA. Grzegorza nie ma w pracy. Kleczkowska okłamuje wikarego, że mąż jest chory.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Wiesiek próbuje skontaktować się z Kacprem, aby osobiście wstawić się za Rudym. Ilona prosi Radka, żeby w razie konieczności nakłonił Agatę do wyjazdu na badania do USA. Grzegorz nie pojawia się w pracy. Kleczkowska okłamuje wikarego, że jej mąż jest chory. Tymczasem on pijany spaceruje po okolicy. Kiedy listonosz dowiaduje się, że Grzegorz nie pracuje już na plebanii, wpada na pomysł, aby posadę po nim objął jego bratanek - Ziuk. Kleczkowska szybko jednak wybija mu to z głowy. Grzegorz wyjaśnia w końcu żonie dlaczego zrezygnował z pracy. Okazuje się, że przypadkiem usłyszał rozmowę wikarego z księdzem Leskim, z której wynikało, że jego osoba jest powodem mniejszych datków na tacę.

Zobacz także