Złotopolscy: Szekspir bez kwantów (1018)

Złotopolscy

odc. 1018: Szekspir bez kwantów

telenowela Polska 2009   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Ewa Ziętek
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Marta opowiada Wieśkowi o zebraniu w szkole. Marek usiłuje wyznać Magdalenie miłość, ona nie chce go słuchać. Inspektor przesłuchuje Kalinę, a później Agnieszkę. Do Kasi przychodzi Pedro.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marta opowiada Wieśkowi, co się działo na zebraniu w szkole. Chwali się, że polonistka jest z Kasi bardzo zadowolona. Marek usiłuje wyznać Magdalenie miłość, ale kobieta nie chce go słuchać. Inspektor przesłuchuje Kalinę, a później Agnieszkę. Do Kasi przychodzi Pedro, ale nie zastaje jej w domu. Za to spotyka Żyrafę. Między kolegami dochodzi do sprzeczki. Julia informuje Magdalenę, że stan Marcysi jest poważny, lecz stabilny. Magdalena zwierza się Złotopolskiej, że Marek usiłuje poważnie z nią porozmawiać, ale ona boi się tej rozmowy. Berta niespodziewanie pojawia się w mieszkaniu Tomka. Jest pewna, że ktoś ją śledzi. Wiesiek umawia się na spotkanie z Zielińskim. Zamierza wyjaśnić sprawę prowokacji. Dziennikarz, który jest pod wrażeniem brawurowej akcji Tomka i ujęcia złodziei samochodowych, chce napisać o tym artykuł. Marek odwiedza Józefa. Listonosz opowiada mu najnowsze nowinki dotyczące mieszkańców.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także