Złotopolscy: SMS zmienia życie (1100)

Złotopolscy

odc. 1100: SMS zmienia życie

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Zalewska donosi Biernackiemu, że w małżeństwie Joanny nie układa się najlepiej. Andżelika chwali się Magdalenie, że chce studiować architekturę. W pubie spotyka się z Jankiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Zalewska donosi Biernackiemu, że w małżeństwie Joanny nie układa się najlepiej. Podobno Froteccy nie spędzają razem nocy. Andżelika jest już po maturze. Odwiedza Zosię i dowiaduje się, że przyjaciółka nie będzie już przyjeżdżała do Złotopolic. Andżelika chwali się Magdalenie, że chce studiować architekturę. W pubie spotyka się z Jankiem, by przekazać mu swoje prace. Kiedy Złotopolski na chwilę odchodzi od stolika, na jego telefon komórkowy przychodzi sms od Kasi, która prosi o spotkanie. Nastolatka odpisuje w imieniu Janka, że związał się już z kimś i nie jest zainteresowany. Wiesiek na prośbę Marylki idzie do mieszkania Tomka, by odebrać stamtąd jej rzeczy osobiste. W tym czasie funkcjonariuszka odwiedza komisariat. Zwierza się Rudemu, że pracując tu, była naprawdę szczęśliwa. Wikary dostaje kilka wolnych dni i postanawia na ten czas wyjechać ze Złotopolic. Tomek i Berta składają wizytę Eleonorze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także