x
Złotopolscy: Powrót Radka (782)

Złotopolscy

odc. 782: Powrót Radka

telenowela Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Policjanci czekają na decyzję Kacpra. Zależy od niej przyszłość Rudego. Okazuje się, że Hartowny chce wrócić na dworcowy komisariat. Radek prosi Agatę o pokazanie prawdziwych wyników badań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Agata zauważa, że nie wygląda ostatnio najlepiej i decyduje się na wizytę w salonie piękności. W komisariacie wszyscy w napięciu oczekują na decyzję Kacpra. Jeżeli złoży skargę, to Rudy może stracić pracę. Wiele osób próbuje wpłynąć na piosenkarza, aby jednak wybaczył policjantowi. Wiesiek dowiaduje się, że Hartowny, który przed laty pracował na dworcowym komisariacie, chce tam wrócić. Komendant jest tym faktem zaniepokojony. Rudy postanawia, że przeprosi swojego rywala, ale tylko jako policjant. Radek wraca z Paryża. Okazuje się, że faktycznie zepsuł mu się telefon. Prosi Agatę o pokazanie prawdziwych wyników badań. Dziewczyna jest przekonana, że to Izabela powiedziała mu o chorobie. Obiecuje Radkowi, że go już nigdy więcej nie okłamie.

Zobacz także