Złotopolscy: Potrzeby kobiet (1105)

Złotopolscy

odc. 1105: Potrzeby kobiet

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Marek oświadcza Magdalenie, że Dionizy i Andrzej zamieszkają z nim u Agnieszki. Magdalena pakuje ubranka chłopców i chowa je na strychu. Julia sugeruje, by zwróciła się do krewnej Zosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marek oświadcza Magdalenie, że Dionizy i Andrzej zamieszkają z nim u Agnieszki. Prosi, by przygotowała rzeczy chłopców. Magdalena pakuje ubranka i chowa je przed Markiem na strychu. Julia sugeruje, by zwróciła się o radę do krewnej Zosi, która pomogła Joannie w przysposobieniu Wery. Zalewska donosi Biernackiemu, że mieszkanki wsi przygotowały petycję, w której domagają się wyrzucenia Zosi ze Złotopolic. Według autorek dokumentu dziewczyna uwodzi wikarego. Sławek, natrętny adorator, nachodzi Zosię w kawiarni. W obronie kelnerki staje Grzesio. Martę dręczą koszmary, w których widzi, jak Marita flirtuje z generałem Moonem. Grzesio próbuje przekonać żonę, by zrezygnowała z adoptowania dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także