x
Złotopolscy: Porwana (1020)

Złotopolscy

odc. 1020: Porwana

telenowela Polska 2009   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Ewa Ziętek
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Tajemniczy rozmówca informuje Tomka, że Berta została porwana i powinien postępować zgodnie z instrukcją. Marta uważa, że Kasia nie potrafi dokonać wyboru między Pedro a Żyrafą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Tomek odbiera telefon. Tajemniczy rozmówca informuje go, że Berta została porwana i jeśli chce ją zobaczyć żywą, powinien postępować zgodnie z instrukcją. Marta uważa, że Kasia nie potrafi dokonać wyboru między Pedro a Żyrafą. Dziewczyna wyprowadza ją z błędu i tłumaczy, że w nikim się nie zakochała. Marta i Wiesiek przypominają sobie o zdolnościach Kasi, umiejącej podobno czytać w myślach, i nie kryją zaskoczenia. Po spotkaniu z Marcysią, Biernacki deklaruje chęć spotkania z Radkiem. Kalina jest pewna, że wezwany na komendę Wiesiek, zostanie zdymisjonowany. Zalewska informuje Biernackiego, że Frotecki proponował mężowi zbudowanie domu. Zalewski jeszcze nie przyjął oferty, gdyż nie wie, co sądzi o tym poseł. Biernacki nie ma nic przeciwko. Przy okazji Zalewska napomyka o swoich kłopotach finansowych. Tomek i Marcel ustalają wspólnie plan odbicia Berty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także