Złotopolscy: Nowa synowa (1101)

Złotopolscy

odc. 1101: Nowa synowa

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Łukasz Palkowski, Janusz Dymek
W skrócie:Berta zdobywa bilet do Nowego Jorku dla Wieśka. Na posterunku Frotecki ćwiczy to, co chciałby powiedzieć Joannie. Do Złotopolic wraca Zosia. Zamierza ona zaopiekować się dziećmi Marcysi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kwaśniewska szuka córki u Złotopolskich. Magdalena zapewnia, że dziewczyna nie pojawiała się u nich od kilku dni. W nocy dzwoni Agata, chce, żeby Wiesiek przyjechał do niej do Stanów. Hartowny zamierza wystąpić z Agnieszką w turnieju par policyjnych. Chce pisemnie poprosić komendanta o zgodę. Wiesiek zleca Tomkowi rezerwację miejsc na podróż do USA. Tomek, w tajemnicy przed ojcem, wysyła SMS-a do Berty. Gdy Wiesiek czeka niecierpliwie w domu syna, przekonany, że już nie uda się niczego załatwić, zjawia się Berta z biletem do Nowego Jorku. Zosia, poinformowana przez Magdalenę, przekazuje Andżelice, że szuka jej mama. Dziewczyna uważa jednak, że jest już dorosła i sama może o sobie decydować. Frotecki ćwiczy przemówienie do Joanny w komisariacie. Próbę przerywa telefon od matki. Okazuje się, że w domu zgasło światło. Rudy, nie mówiąc, że będzie zastępował komendanta, czyta pismo Hartownego i informuje, że Wiesiek właśnie wyjechał i nie wiadomo, kiedy wróci. Do Złotopolic wraca Zosia - będzie pisała doktorat, nadal pracowała w kawiarni i opiekowała się dziećmi Marcysi, tak jak jej kiedyś obiecała. Magdalena nie kryje zaskoczenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także