Złotopolscy: Następca Józefa (1111)

Złotopolscy

odc. 1111: Następca Józefa

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
W skrócie:Aniela uważa, że po śmierci Józefa, Ziuk został głową rodziny. Radzi mu, by mimo żałoby, wykonywał obowiązki listonosza. Kacper chce od Tomka uzyskać deklarację, że rozwiedzie się z Marylką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Aniela uważa, że po śmierci Józefa, Ziuk został głową rodziny Garlińskich. Radzi mu, by mimo żałoby, wykonywał swoje obowiązki listonosza jak najlepiej. Jej zdaniem tego życzyłby sobie stryj. Podobnie uważa Kleczkowska, tymczasem Borowy jest oburzony tym pomysłem. Amelia w obawie, że ojciec będzie ją nagabywał o pieniądze, dzwoni na policję. Hartowny deklaruje jej swoją pomoc. W tym samym czasie Agnieszka otrzymuje nagłe wezwanie, jednak nie może opuścić komisariatu, gdyż sama pełni dyżur. Gdy przychodzi Kalina, prosi funkcjonariuszkę, by ją zastąpiła. Kacper próbuje od Tomka uzyskać deklarację, że na pewno rozwiedzie się z Marylką. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Marta spodziewa się, że wraz z generałem zostanie zaproszona na wesele do znajomych z sąsiedniej wsi. Postanawia kupić sobie nową suknię. Po powrocie ze sklepu zastaje w domu zapłakaną Eleonorę. Rozpromieniona perspektywą zabawy obojętnie przyjmuje wiadomość o śmierci Józefa. Wikary odwiedza w szpitalu Julię. Przy łóżku chorej spotyka Zosię. Pielęgniarka bierze dziewczynę i młodego księdza za parę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także