x
Złotopolscy: Miłość zawsze zwycięży (739)

Złotopolscy

odc. 739: Miłość zawsze zwycięży

telenowela Polska 2005   od 12 lat
Występują:Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Tomek, nie chcąc ingerować w uczucia mieszkającej u niego siostry, nocuje u rodziców. Marta uważa, że trzeba uszanować uczucia Agaty. Wiesiek ma wątpliwości co do decyzji córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Tomek, aby nie ingerować w miłosne sprawy mieszkającej u niego siostry, wciąż nocuje u rodziców. Marta zgadza się, że trzeba uszanować uczucia Agaty, ale Wiesiek ma wątpliwości, czy zakochana córka dokładnie przemyślała swoją decyzję. Radek znajduje wkrótce rozwiązanie z ciążącej wszystkim sytuacji. Proponuje Agacie, żeby zamieszkali w domu jego znajomego. Po krótkim namyśle kobieta wyraża zgodę. Niespodziewanie ze Stanów Zjednoczonych przyjeżdża Helena. Waldek daje Marcysi do zrozumienia, że nie podoba mu się, iż żona jeździ z Ziukiem do pracy. Marcysia podejrzewa natomiast, że mąż interesuje się dziewczyną, która pracuje w Poświętnem. Młody Złotopolski ma jednak inne zmartwienie. Dowiaduje się, że do niektórych wędlin dodaje się koniny. Jego zaangażowanie w wędliniarski interes kończy się. Julia jest przekonana, że Emil znów ją podglądał.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także