x
Złotopolscy: Milczenie (491)

Złotopolscy

odc. 491: Milczenie

telenowela Polska 2003   od 12 lat
Występują:Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek
Reżyseria:Ireneusz Engler
W skrócie:Julia mówi Dionizemu, że to Kleczkowska pomagała jej przynieść nowe łóżko. Waldek przynosi Dionizemu lubczyk. Mężczyzna wyrzuca go. Kowalski prosi Martę, by nie zeznawała przeciw niemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Julia przyznaje się Dionizemu, że to Kleczkowska pomagała jej przynieść nowe łóżko. Mirek wraca do domu. Waldek na prośbę Biernackiego przynosi Dionizemu lubczyk. Oburzony mężczyzna wyrzuca go za drzwi. Kowalski prosi Martę, by nie zeznawała przeciwko niemu w czasie rozprawy. W zamian kobieta prosi, by spotkał się z szefem firmy "Niebiańskie pożywienie", z którą ostatnio Mirek ma problemy. Dyrektor przedsiębiorstwa jest znajomym Kowalskiego. Mirek nie przyznaje się do tego, że ukradł oprogramowanie i zapewnia, że w pracy jest uczciwy. Julia z pomocą Kleczkowskiej składa łóżko, na którym spał Dionizy. Józef przygląda się z boku, obrażony na Kleczkowską, która wypomina mu znajomość z naczelniczką poczty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także