Złotopolscy: Marcysia jest w domu (1113)

Złotopolscy

odc. 1113: Marcysia jest w domu

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
W skrócie:Grzesio chce iść na wesele do Wiadernych, jednak Kleczkowska uważa, że z powodu żałoby iść nie powinni. Hartowny i Rudy za karę zostają przeniesieni na prowincję. Wikary odwiedza Zosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Grzesio ze względu na Martę, chce iść na wesele do Wiadernych. Jednak Kleczkowska uważa, że z powodu żałoby po Józefie nie wypada, by zjawili się na przyjęciu. Wbrew sugestiom żony mężczyzna potwierdza zaproszenie. James nie może się doczekać, kiedy zatańczy z Martą. Hartowny i Rudy za karę zostają przeniesieni na prowincję. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy ich koleżanka, Agnieszka, do powrotu Wieśka ma pełnić funkcję zastępcy komendanta. Wikary odwiedza Zosię, która opiekuje się chorą Julią. Młody ksiądz wyznaje dziewczynie, że ciągle o niej śni. Zdając sobie sprawę z niezręczności swoich słów, po chwili zawstydzony ucieka z mieszkania. Magdalena próbuje powiedzieć Markowi, że do Złotopolic wróciła Marcysia. Jednak Złotopolski nie ma ochoty na rozmowę z nią. Kiedy ponownie się spotykają Magdalena na oczach zaskoczonego Marka wprowadza do domu Marcysię z dziećmi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także