Złotopolscy: Kolacja (1117)

Złotopolscy

odc. 1117: Kolacja

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Marta uważa, że z powodu Wieśka nie może wyjechać na wycieczkę. Domaga się, by zniknął z jej życia. Biernacki widzi, że Zalewska ubrała się dziś wyjątkowo starannie. A ona czaruje Grzesia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marta wypomina Wieśkowi, że przez niego nie może wyjechać na wycieczkę dookoła świata. Domaga się, by zniknął z jej życia. Mężczyzna tłumaczy, że jest tylko policjantem i nie ma pieniędzy, by spełniać jej zachcianki. Biernacki zauważa, że Zalewska ubrała się dziś wyjątkowo starannie. W żartach zauważa, że pewnie dla niego tak pięknie wygląda. Niezrażona jego komentarzami kobieta idzie do sklepu, gdzie za ladą w zastępstwie żony stoi Grzesio, i tam roztacza swoje wdzięki. Zafascynowany nią Grześ bez zastanowienia zaprasza ją na kolację. Tomek tłumaczy się Bercie, że nie ma w tym jego winy, że Marylka nie dała mu rozwodu. Kobieta jednak nie wierzy w jego wyjaśnienia. Jedzie na spotkanie z Kaliną, by się jej wyżalić. Interwencja w sprawie Rudego i Hartownego sprowadza na Wieśka kłopoty. Przełożeni proponują komendantowi, by przeszedł na emeryturę. Co gorsza nie udało mu się anulować decyzji o przeniesieniu policjantów na prowincję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także