Złotopolscy: Dziadek kontra dziadek (1092)

Złotopolscy

odc. 1092: Dziadek kontra dziadek

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Ewa Ziętek
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Angelika spóźnia się na autobus i postanawia nocować na dworcu. Chris i Magdalena jadą do sądu, by ustalić nowy termin rozprawy. Marta zastanawia się, jakie miejsca pokazać Jamesowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Angelika wybiera się samotnie do Warszawy. Prosi przypadkowo spotkaną Zosię, by ją podwiozła. W drodze powrotnej spóźnia się na autobus i postanawia nocować na dworcu. Generał udaremnia kradzież jej torebki. Matka Angeliki martwi się o córkę. Tak jak wszyscy podejrzewa, że Zosia zawiozła ją do Janka. Chris i Magdalena jadą do sądu, by ustalić nowy termin rozprawy rozwodowej. W nocy pogarsza się samopoczucie matki Froteckiego. Ryszard natychmiast do niej jedzie, ku zdziwieniu Joanny. Wraca Marek Złotopolski i przywozi chłopcom prezenty. Okazuje się identyczne podarki dostali oni od Biernackiego. Marta zastanawia się, jakie miejsca w Warszawie mogłaby pokazać Jamesowi. Po powrocie Angeliki Kleczkowska wypytuje ją o pobyt w stolicy. Ta informuje ją o swoich nowych planach na życie - dostaniu się na studia i poślubieniu Janka Złotopolskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także